Mojí prioritou je Vaše spokojenost

,,Přesto, že cesta za sny bývá někdy dlouhá a trnitá, vyplatí se po ní jít !!!,,

Před 30ti lety začala má taneční kariéra ve sportovním tanci ( latinskoamerické tance) a s ní přišlo i první seznámení s barvami, úžasnými tanečními kostými, extravagantními účesy a v neposlední řadě s líčením.
Nejprve jsem vizážistické umění odkoukávala od zkušenějších tanečních kolegyň ( oční linky, lepení řas, kamínků, třpytek atd) a byla tak sama sobě vizážistkou i ,,modelkou,,.
Postupem let se má získaná praxe začala přenášet na obličeje mých tanečních kolegyň a později na obličeje mých tanečních svěřenkyň.

Na mnoha zahraničních soutěžích jsem získávala nové a nové triky pro dokonalé extravagantní líčení, které bezpochyby k latinskoamerickým tancům patří. S koncem mé aktivní taneční kariéry ( vytancovaná mezinárodní třída, titul vícemistrů ČR v latinskoamerických formacích) a s nástupem na mateřskou dovolenou jsem si uvědomila, že chci více proniknout do profesionálního světa vizážistiky, a že můj velký koníček by se mi mohl stát postupem času i mou prací.

Začala jsem navštěvovat různé kurzy, školení a semináře a začala se v tomto oboru vzdělávat.
Dnes se věnuji nejen dennímu, večernímu a svatebnímu líčení, ale také fotomake- upu a organizuji kurzy líčení pro ženy.

Před 7  lety  jsem  zdárně dokončila akreditovaný kurz kosmetické služby a nyní se této profesi věnuji naplno ve svém kosmetickém studiu v Brandýse nad Labem- Staré Boleslavi.
Ke své práci kosmetičky  používám od samého začátku pouze profesionální kosmetické značky a  profesionální certifikované přístroje.

Těším se na setkání s Vámi
Gabriela  Říhová – Kvasničková