KOSMETICKÉ SLUŽBY

Nabízíme celkové ošetření pleti
na profesionální úrovni na míru každé naší klientce dle typu pleti a její potřeby. Kosmetické kůry, masáže obličeje, krku, dekoltu, šíje, masky, tvarování obočí, barvení obočí a řas, poradenství při výběru a způsobu používání kosmetických přípravků včetně domácí péče. Depilace obličeje a mnoho dalšího. Řešení přímo na míru Vašim potřebám a touhám s profesionální francouzskou kosmetikou značky Bernard Cassiére, chemické peelingy s španělskou značkou Eberlin. Nově najdete v nabídce našich služeb  mikrojehličkování – ,,microneedling,,.

 

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Dopřejte si revoluční techniku prodlužování a zahušťování řas se značkou Glamour Lashes

Glamour Lashes Vám zajistí neodolatelné dlouhé, husté a zatočené řasy. Která z žen by si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená. Nabízíme Vám tuto jedinečnou službu založenou na kvalitních produktech firmy Glamour Lashes. Jedná se o metodu řasa na řasu nebo objemovou techniku 3D,5D. Tato značka vybírá a testuje všechny produkty, které přináší na trh mezi prvními. Zaměřuje se na problematiku alergií při prodlužování řas.

Jak dlouho aplikace trvá?

Podobně jak u aplikace řasa na řasu, v závislosti na počtu nalepovaných řas a vašich přírodních řas. Aplikace trvá cca 1,5-2 h. Doplnění cca 1- 1,5 hodiny.

Pro koho a kdy je to vhodné?

Prodlužování řas je vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí dosáhnout skvělého vzhledu bez použití řasenky.

Řasy jsou vhodné i pro starší dámy, které chtějí stárnout s elegancí. Řasy Vás dokážou o mnoho let omladit!

Dále jsou řasy vhodné pro jedinečnou příležitost jako je svatba, ples atd.

BROW BAR

V současné době velmi oblíbený trend v oblasti péče o obočí je barvení Hennou, která je vhodná pro všechny. Má delší výdrž než klasické barvy a efekt tetovaní (obarví i kůži). Celý proces včetně vyměření správného tvaru a barvení trvá přibližně 1 hodinu. Pracuji se značkou Henna Zola, která je 100% přírodní a díky svému složení dokáže zlepšit kvalitu chloupků, jejich růst a posiluje je.

LAMINACE OBOČÍ, LASH LIFTING

Po upraveném a krásném obočí dnes touží každá z nás. Je to rám obrazu (našeho obličeje), detail, který významně ovlivňuje výraz celé naší tváře.

Laminace obočí je inovativní metoda, která se k nám dostala z Ruska. S pomocí speciálních přípravků Vám chloupky zafixujeme do požadovaného tvaru a vy už tak nemusíte řešit každodenně neposedné chloupky.

Výsledek vydrží 4-6 týdnů.

Lash lifting řas je aktuálně nejmodernější a nejšetrnější metoda v natočení přírodních řas. Výsledkem jsou řasy zdvižené, krásně natočené, plnější (při použití keratinu nebo botoxu).

Výsledný efekt vydrží až 6 týdnů. Opakovaná aplikace výsledek prodlužuje.

 

 

LÍČENÍ

V našem vizážistickém portfóliu nabízíme líčení denní, večerní, společenské, ale naší specializací je  líčení svatební, foto make-up a osobní kurzy líčení.

Je naší prioritou  nejprve s klientkou zkonzultovat její představu o líčení, u svatebního nesmí chybět zkouška líčení cca 6 týdnů před svatbou.

PROMĚNA

Pro všechny ženy, které se rozhodly, že udělají něco pro sebe, chtějí
se změnit, inspirovat a vrátit se domů jiné, nové a krásnější.
Na proměně pracuje náš tým vizážistka, kadeřnice, stylistka a fotograf.
Součástí je vstupní konzultace, sestavíme plán, jak bude proměna
probíhat a vše dohodneme tak, aby jste se cítila opravdu skvěle
a svůj den si užila! Našim cílem je , aby jste vypadala a cítila se opravdu skvěle.
Darujte proměnu jako narozeninový nebo vánoční dárek mamince,
sestře, kamarádce, ale i sama sobě!

KURZY LÍČENÍ

Sama sobě vizážistkou

Chtěli byste vypadat hezky, upraveně, ale nevíte si rady, jaké vybrat barvy, jak se nalíčit?

Už jste to párkrát zkusila a výsledek nebyl podle Vašich představ?

Představujeme Vám  službu, kde Vám pomůžeme vybrat barvy, sladit odstíny, naučíme Vás, jak se vkusně nalíčit pro denní a pracovní příležitosti, tak abyste se cítila sebevědomě.

Délka tohoto minikurzu cca 3 hodiny.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Udělejte někomu radost a věnujte mu dárkový poukaz od Gabriela Visage na vybranou péči, službu, která je v nabídce.
Tyto nabídky můžete využít také společnosti jako dárek pro svého zaměstnance. Ráda pro Vás připravím jako dárek vánoční, narozeninové a valentinské) balíčky s profesionální kosmetickou značkou Bernard Cassiere nebo Eberlin

Dárkový poukaz ráda zašlu i na dobírku, stačí na mail odeslat objednávku se jménem osoby pro kterou poukaz je, vybrané služby a cenu.


Na vybrané služby nabízíme dárkové poukazy 

v hodnotách 300,-Kč 500,-Kč 1.000,-Kč 1.500,-Kč